banner18

banner54

MHP Genel Başkanı Bahçeli: 'Artık uzlaşmak, yeni bir anayasa hazırlamak milli vecibedir'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

POLİTİKA 29.11.2022, 11:23
MHP Genel Başkanı Bahçeli: 'Artık uzlaşmak, yeni bir anayasa hazırlamak milli vecibedir'
banner41

Önüne gelen, dili olan askerliğin temel kurallarından bir haber, askerlik yapıp yapamadıkları belli olmayan ne kadar geveze yorumcu, sözde uzman varsa televizyonlarda Türkiye'nin kara harekatı 'şu günde olacak' diye konuşmaktadır. Bu edepsiz, ciddiyetsiz ekran yüzlerinden midemiz bulanmaktadır. Türkiye'nin ne zaman hangi şartlarda muhtemel kara harekatı yapacağının yetki ve görevi olmayan kişiler tarafından ulu orta dillendirilmesi güvenlik zafiyetidir. Buna da mutlaka sınır konulmalıdır.

Hayvanlara sevgi beslemeyen birisinin insan sevgisine haiz olması beklenmemelidir. Her hayvan emanettir tıpkı her insanın dünyada emanet olduğu gibi. Hayvanlara eziyet büyük bir vebaldir. Hayvanlara kötü muamele eden kim varsa kınanmalıdır. Aynı şekilde sahip ve başıboş gezen hayvanların da özellikle farklı mahallelerde savunmasız insanlarımıza saldırıları da gözlemlenmektedir. Bu sorunun önüne geçmek öncelikle yerel yönetimlerin görevidir. Yaralanan ve hayatını kaybeden insanlarımızın varlığı hüznümüzü artırmıştır. İnsan canlı dengesinin güvenli bir şekilde korunması elzemdir.

Artık uzlaşmak, yeni bir anayasa hazırlamak milli vecibedir. Zillet İttifakı'nın açıkladığı anayasa değişiklik önerisi tarihi geriye sarmak, devletin temellerine dinamit sermektir.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
banner51
Yorumlar (0)
banner55
Namaz Vakti 28 Ocak 2023
İmsak 06:44
Güneş 08:12
Öğle 13:22
İkindi 15:58
Akşam 18:22
Yatsı 19:45