SON-LOGO uzun-3


İmtiyaz Sahibi

Münteha Yayıncılık Yapımcılık Ltd. Şti.


Yönetim Kurulu Başkanı

Abdülkadir ASLANOĞLU


Danışmanlar

Mehmet ÖZCOŞKUN
Eyyüp BURAK


Genel Koordinatör

Ahmet YAVUZ


Editörler

Ahmet Tevfik YAVUZ
Furkan ARICA
Ramazan BURAK
Hakan TİLKİ


Muhabirler

Mustafa Koç
Medine ASLANOĞLU
Züleyha KALKAN
Pervane Erenkara BURAK


Görsel Konsept

Sabri GÜZELGÜN


Ajans Bilgileri

İhlas Haber Ajansı


İdarehane

Kuleli Mevkii E-5 Yanyol Cd. No:12 Nivo Ataköy Rezidans B/Blok Kat: 8 No:75 BAKIRKÖY - İSTANBUL


Altyapı ve Yer Sağlayıcı

TE Bilişim


İletişim (Whatsapp / Telegram / Bip)

0 555 149 24 96


Facebook:

@habereburadanbak

Instagram:

@habereburadanbak

Twitter:

@habereburadan


GİZLİLİK PRENSİPLERİ


© Copyrigth 2021 HABEREBURADANBAK.com bütün hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğin bütün telif hakları HABEREBURADANBAK.com’a aittir. HABEREBURADANBAK.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, görseller, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerin telif hakları 5846 numaralı kanun ile korunmaktadır. Bunlar HABEREBURADANBAK.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
HABEREBURADANBAK.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. HABEREBURADANBAK.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden mesul değildir.

PRIVACY POLICY


We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the HABEREBURADANBAK.com. However, sometimes the HABEREBURADANBAK.com uses third parties to process your information. HABEREBURADANBAK.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the HABEREBURADANBAK.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the HABEREBURADANBAK.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the HABEREBURADANBAK.com and its services. When you use HABEREBURADANBAK.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the HABEREBURADANBAK.com cookies section of our full Privacy Policy.

HUKUKA AYKIRILIK


HABEREBURADANBAK.com web sitesi (www.habereburadanbak.com) hukuka ve kanunlara saygılı olduğu gibi; kamunun, iş ortaklarının ve üçüncü kişilerin fikri sınai haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir.
HABEREBURADANBAK.com, üyelerinin ve kullanıcılarının oluşturdukları içerik bakımından 5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele edilmesi Hakkında Kanun”da tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.
HABEREBURADANBAK.com’un kullanıcılarının ve üyelerinin oluşturduğu içeriklerin hukuka aykırı olup olmadığını kontrol etme yükümlülüğü yoktur. HABEREBURADANBAK.com, hukuka aykırı içerikler ile üçüncü kişilerin haklarının ihlal edildiği düşünülen içeriklerde “Uyar ve Kaldır” prensibini benimsemiştir.
HABEREBURADANBAK.com içerisindeki bazı içeriklerin kişilik, fikri ve sınai hakları ihlal ettiği iddiasında olan gerçek ve tüzel kişiler, bağlantılı hak sahipleri ya da meslek birlikleri;
• İhlale konu içeriklerin URL adresi ve ihlale konu içeriğin konusunu,
• Gerçek kişi ise kimliğini gösterir belge, tüzel kişi ise oda kayıt belgesi, meslek birliği ise yetkili kişinin imzası bulunan antetli bir talep yazısını,
• Vekaletle işlem yapma yetkisi kullanılıyorsa vekaletnameyi,
• Fikri ve sınai haklara ilişkin taleplerde hak sahibi olduğunu gösteren belgeyi,
• Açık isim-unvan ve açık iletişim adreslerini göndermek kaydıyla bilgi [@] habereburadanbak.com adresine bildirim yapabilirler. Bu e-posta adresine ulaşan talep ve şikayetler hukuk servisi tarafından incelenir, gerekli görüldüğü takdirde ihlale konu içerikler HABEREBURADANBAK.com sisteminden en kısa sürede çıkarılır ve muhataba bilgi verilir.