banner18

banner52

Damadın tapusunu geline verdiler

Kocaeli'nin Darıca ilçesinde dünyaevine giren Gökhan Şahin'e, nikahında 25 yıllık arkadaşlarının verdiği esprili hediye görenleri şaşkına çevirdi. Şahin’in arkadaşları, kendi imkanlarıyla hazırladıkları ve damadın bilgilerinin yer aldığı temsili tapuyu geline teslim etti.

GENEL 29.11.2022, 13:58
Damadın tapusunu geline verdiler
banner44

Kocaeli'nin Darıca ilçesinde yaşayan Gökhan - Meral Şahin çifti, Adnan Menderes Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen nikah töreniyle dünyaevine girdi. Çiftin nikahını Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık kıydı. Nikahın kıyılması ve imzaların atılmasının ardından eline mikrofonu alan damat Gökhan Şahin'in 25 yıllık arkadaşı Mehmet Gebeş, damada bir hediyeleri olduğunu söyledi. Gebeş ve diğer arkadaşlarının kendi imkanlarıyla hazırladıkları ve üzerinde Gökhan Şahin'in bilgilerinin yazdığı tapu senedinin gelin Meral Şahin'e verilmesi renkli görüntüler oluşturdu. Tapu senedini gören katılımcılar kahkahalarına engel olamadı. Tapunun üzerinde yazan "Tapusu devredilen Gökhan Şahin'in, arkadaşları çağırdığı zaman söylenen yere intikal etmesi, geç saatlerde dönülen akşam yemeklerinden sonra salonda üzeri pike ile örtülü şekilde kullanılmaması tapu sahipleri tarafından şart koşulmuştur" cümlesi ise gülümsetti.

"Ciddi ortam bir anda kahkahaya boğuldu"

Nikahın ardından eşinin memleketine gitmesiyle birlikte soluğu arkadaşlarının yanında alan damat Gökhan Şahin, "Çocukluk arkadaşlarım. Yıllardır yediğimiz, içtiğimiz ayrı gitmiyor. Nikahımda bir şey yapacaklarını tahmin ediyordum ama tam olarak ne yapacaklarını çözememiştim. Hatta ben klasikleştiği için Müslüm Gürses'in 'Son Pişmanlık' şarkısını çalarlar diye düşünmüştüm. Ben de ona istinaden orada görevli olan arkadaşlarla konuşup Müslüm Gürses'in 'Hangimiz Sevmedik' şarkısını çaldıracaktım. Beklediğim gibi bir şey çıkmadı, tapu senediyle karşılaştık. İlk önce bir hoşuma gitti, nikah stresini aldı, bir gülme aşamasına geldik. Ciddi ortam bir anda kahkahaya boğuldu. Ben daha büyük bir felaket bekliyordum ama bu güzel oldu" dedi.

"Bizim için unutulmayacak bir anı oldu"

Verilen hediyenin eşi Meral Şahin'in de hoşuna gittiğini ve onu da güldürdüğünü aktaran Şahin, "Kendisini daha kötülerine hazırlamıştı. ‘Bu tapu güzel oldu, artık tapun bende, kaçışın yok' dedi. Zaten nikahta imzaları da atmıştık o ara. Eşimi memleketine gönderdim bugün, direkt arkadaşlarımın yanına geldim ama eşim burada da rahat bırakmıyor, telefonla arıyor. Arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bizim için unutulmayacak bir anı oldu. Ben onların nikahlarında bir şeyler yaptım, onlar da benim nikahımda yaptılar. Güzel oldu, esprili bir şekilde karşıladık" diye konuştu.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
banner51
Yorumlar (0)
banner55
Namaz Vakti 03 Şubat 2023
İmsak 06:39
Güneş 08:06
Öğle 13:23
İkindi 16:04
Akşam 18:29
Yatsı 19:51